محصولاتتاریخچه گلرنگشعب فروشمجله آنلاینتماس با ما
مجله گلرنگ
مرداد ۲, ۱۳۹۸

صفحه نمایش تلویزیون را چگونه تمیز کنیم؟ نگذارید گرد و غبار مزاحم تلوزیون دیدن شما شود. برای اینکه از هر ثانیه برنامه مورد علاقه تان لذت ببرید، نیاز به صفحه نمایشی دارید که عاری از هرگونه گرد و غبار، کثیفی و اثر انگشت باشد. در ادامه به شما خواهیم گفت که صفحه تلویزیون را چگونه تمیز کنید. همچنین درباره شیوه تمیز کردن کنترل و و بلندگو ها نیز مطالبی را برای شما جمع آوری کرده ایم. وسایل مورد نیاز  • شیشه پاک کن و پاک کننده چند منظوره  • دستمال میکروفایبر  • دستمال پاک کننده وسایل الکترونیکی  • جاروبرقی با وسایل ضمیمه


حال به شما خواهیم گفت که چگونه صفحه نمایش تلویزیون، ریموت کنترل ها و بلندگوها را تمیز کنید.


تلویزیون را چگونه تمیز کنیم

چگونه نمایشگر تلویزیون را تمیز کنیم؟


برای امنیت بیشتر، پیش از هر کاری تلویزیون را از پریز برق جدا کنید. اگر صفحه تلویزیون تان شیشه ای است، یک دستمال پارچه ای نرم را به مایع شیشه پاک کن آغشته و با آن صفحه نمایش را تمیز کرده و سپس با سمت دیگر دستمال آن را خشک کنید.


هرگز، تاکید می کنیم هرگز شیشه پاک کن را مستقیما روی صفحه نمایش اسپری نکنید. با این کار دستگاهتان می تواند آسیب ببیند.


صفحه نمایش های ال سی دی، پلاسما یا مدل های جدیدتر را نمی توانید با روش سنتی دستمال مرطوب تمیز کنید. به جای این روش، با یک دستمال میکروفایبر خشک و نرم گرد و غبار آن را بزدایید.


سپس به سراغ دکمه ها و پشت تلویزیون رفته و گرد و غبارش را پاک کنید تا منافذش تمیز شود. حالا دو‌شاخه را به برق بزنید.


 

تمیز کردن کابینت ام دی اف

تمیز کردن ریموت کنترل


ریموت ها توسط همه افراد استفاده شده و در تمام فضای خانه می چرخند! با این اوصاف ریموت کنترل آلودگی های بسیاری را به خود می بیند ولی به ندرت به آن توجه شده و تمیز می شود!


همه آنچه باید انجام دهید این است که هر دو سمت آن را با یک دستمال آغشته با پاک کننده چند منظوره تمیز کنید. (اگر دستمال مخصوص وسایل الکترونیک یا دستمال چندکاره در دسترس دارید، از آن ها استفاده کنید)


دور انگشت خود دستمال را بپیچید و با کمک ناخن فرورفتگی ها، خطوط و گوشه های دکمه های ریموت کنترل را تمیز کنید. حال بگذارید در دمای اتاق و با هوای موجود خشک شود.


تلویزیون را چگونه تمیز کنیم

تمیز کردن بلندگوها


اگر پارچه یا فومی که روی بلندگوی تان کشیده شده، جداشدنی است (دفترچه راهنما را مطالعه کنید) آن را جدا کرده و دو سمتش را با جاروبرقی تمیز کنید تا غبار، پرز و موی حیوان خانگی تان که به سطح بلندگو چسبیده، پاک شود.


اگر پوشش بلندگو را نمی توانید جدا کنید، از روی پوشش آن را جاروبرقی بکشید یا از رول های چسبناکی که برای از بین بردن پرز روی لباس و پارچه کاربرد دارد، استفاده کنید.


آموزش شستن مبل در منزل

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در شبکه های دیگر نیز همراه ما باشید